Ceník je platný od 1.9.2014

RODINY A DĚTI V ATELIÉRU I EXTERIÉRU

V ceně je 15ks fotografií v plném rozlišení na CD, dávám na výběr z neupravených snímků. Každá další fotografie na CD je za 100Kč.

Cena: 1800 Kč

TĚHULKY V ATELIÉRU I EXTERIÉRU

V ceně je 10ks fotografií v plném rozlišení na CD, dávám na výběr z neupravených snímků. Každá další fotografie na CD je za 100Kč.

Cena: 2000 Kč

RANDE V EXTERIÉRU

V ceně je 10ks fotografií v plném rozlišení na CD, dávám na výběr z neupravených snímků. Každá další fotografie na CD je za 100Kč.

Cena: 1800 Kč


PORTRÉT V EXTERIÉRU

10ks fotografií v plném rozlišení na CD, dávám na výběr z neupravených snímků. Každá další fotografie na CD je za 100Kč. Je možné využít službu vizážistky (líčení a úprava vlasů) za 500Kč.

Cena: 2000 Kč

BOUDOIR/ PORTRÉT V INTERIÉRU

V ceně je služba vizážistky, která je přítomná celému focení (líčí, češe), 10ks fotografií v plném rozlišení na CD, dávám na výběr z neupravených záběrů a také tisk 5ks fotografií ve velikosti A4. Každá další fotografie na Cd je za 100Kč.

Cena: 3500 Kč

FOCENÍ NOVOROZENCŮ

V ceně je 10ks fotografií na CD v plném rozlišení pro tisk, každá další fotografie na CD 100Kč, dávám vybrat z neupravených fotografií.

Fotografování novorozenců je velmi specifické a náročné a může trvat i 3 hodiny. Miminka se fotí hlavně ve spánku, mezitím samozřejmě probíhá i kojení, přebalování, uspávání,....

Fotografie, které můžete vidět u mě v galerii jsou focené převážně do 14 dní věku miminka, čím dříve, tím lépe. Miminka jsou v tomto věku ještě hodně spavá a nechají se krásně polohovat. Zájemcům o tento typ fotografií doporučuji kontaktovat mě již před termínem porodu a pak hned z porodnice, abychom dohodli co nejdřívější termín. Předem nenahlášeným miminkům nezaručuji volný termín na focení.

Miminka fotím pouze ve svém ateliéru, který je tomuto focení plně přizpůsoben. 

Cena: 2600Kč

 

VŠECHNY FOTOGRAFIE NA CD JSOU UPRAVENÉ A RETUŠOVANÉ, NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI !
Focení probíhá ve všední dny, soboty jsou věnované svatbám a neděle rodině, děkuji za pochopení.

Fotografie archivuji 6 měsíců.